Šamorín - olympijská kvalifikace pro družstva divize C|Sledujte v neděli 2. srpna Český skokový pohár - Velkou cenu Zduchovic online ŽIVĚ na EquiTV!|Sledujte finále Central Europe Jumping Cupu 2015 Olomouc v neděli 2. srpna ŽIVĚ online!|Již 5 let jsme tu pro VÁS! JEZDCI.CZ|Jezdci.cz stále rostou i díky Vám! DĚKUJEME! - Již přes 90.000 návštěv a více jak 25.000 unikátních uživatelů měsíčně!|S Equitum.cz doprava zboží v červenci jen za 60 Kč|Objednejte si PREMIUM PROGRAM EQUITV!|PODPORUJEME:|Koně pro Kapku naděje 1.8.|Martinický šampionát ml.koní|Finále 50. Zlaté podkovy v Humpolci|Výstava Kůň 2015 Lysá 18.-20.9.|Každý čtvrtek televizní Jezdecký magazín!|Pojištění koní - sleva 10 % do 31. 7. 2015!|Inzerujte ZDARMA na naší NÁSTĚNCE cokoliv, co se týká koní!|Přihlašte se k odběru videí z YouTube kanálu EquiTV!|Stolní Jezdecký kalendář ZDARMA i pro rok 2016!|Sledujte koňskou televizi EquiTV.cz!|Jezdectví na TV Sport 5|Nové zboží FARNAM ve vzorkovně Jezdeckyobchod.cz u metra "C" - Nádraží Holešovice|Jezdectví na ČT Sport!|POZOR - Hmyz útočí! Pořiďte kvalitní repelent pro svého koně!|NOVINKA: Elektrický ohradník RAPTOR 3700|Je pro vás naše činnost přínosem? Můžete nás také podpořit! KLIKNĚTE!|Víte, jaká je nejoblíbenější značka pro péči o koně? Klikněte!|Přidejte se k nám na FACEBOOKU!|Jezdecký katalog 2015 v PDF na internetu!|Autoškola, kde rozumí vám i vašim koním - COOL!|PODPORUJEME:|Český drezurní pohár|Český skokový pohár|Zlatá podkova|Rehabilitační klinika Equiwell|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Panská lícha|Zduchovice|Ptýrov|Olomouc|Martinice|Hradištko|NÁKUPY:|Kosmetika pro koně|Vše pro chov koní|Kvalitní šampón pro Vás i Vašeho koně!|Napáječky, příkrmiště a žlaby|Granule pro koně|Elektrické ohradníky