Sledujte vozatajský Světový pohár v Nebanicích 30. a 31. července ŽIVĚ online!!!|Již od roku 2010 přinášíme komplexní infoservis pro jezdce a propagujeme jezdecký sport! DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI!|Přidej se k JEZDCI.CZ na FACEBOOKU!|REKLAMA:|SMS soutěž o nákup za 500 Kč v Bukefalos.cz|AKTUALITY z JEZDCI.cz na E-MAIL!|MONITORING Jezdci.cz|Výběrové řízení ČJF na pořadatele MČR skoky|JezdeckeHaly.cz|PODPORUJEME:|27.-31.7. skoky Martinice|28.-31.7. CAIO Nebanice|28.-31.7. MČR všestrannost Pardubice|29.-31.7. drezura Zduchovice|4.-7.8. ČSP Zduchovice|Jezdectví na ČT Sport|Dostihy na ČT Sport|Jezdectví na TV Sport 5|Jezdecký katalog ZDE!|Jezdecká setkání v Tuchoměřicích každé první pondělí v měsíci!|Informujte se o dějí v ČJF:|VV ČJF|Rada ČJF|Inzerce ZDARMA na NÁSTĚNCE Jezdci.cz|Televizní Jezdecký magazín|Sledujte EquiTV.cz!|YouTube EquiTV|Ochrana proti hmyzu|Rehabilitační klinika Equiwell|Objednejte si PREMIUM PROGRAM EQUITV!|PODPORUJEME:|Český skokový pohár|Český drezurní pohár|Zlatá podkova|PARTNERSKÉ AREÁLY:|Rozálka Pezinok|NH Kladruby n. L.|Panská lícha|Dvůr Nové Zámky|Zduchovice|Olomouc|Hradištko|Martinice|Ptýrov|Královický dvůr|NÁKUPY:|JEZDECKYOBCHOD.cz|Kvalitní repelenty pro koně|Kloubní výživa Geloren|Nejoblíbenější značka pro péči o koně|Zdravá výživa pro skvělou kondici|Šampón pro Vás i Vašeho koně|Vše pro chov koní|Napáječky, příkrmiště a žlaby|Granule pro koně|Elektrické ohradníky